Szafy i garderoby

W szafach trzymamy wszystko. Zaczynając od ubrań kończąc na pudełkach z zapomnianymi rzeczami. Jest to najmniej doceniany, a zarazem jeden z najważniejszych mebli w domu.
Nasze szafy zawsze są dopasowane do Twoich potrzeb. W Końcu Ty sam decydujesz o wielkości szuflad, półek i przestrzeni na ubrania wiszące.

Każdy projekt zaczynamy od dokładnego pomiaru pomieszczenia, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Następnym krok to rozmieszczenie półek, szuflad i przestrzeni na ubrania wiszące. Po wstępnym rozplanowaniu, dobieramy materiał na fronty szuflad i drzwi. Drzwi szaf wykonujemy z różnych materiałów. Zaczynając od fornirowych płyt po przez lustra, fronty lakierowane, a kończąc na ostatnio bardzo modnym szkle (lacobelu).
O Firmie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pradukcji mebli na wymiar. Każdy projekt jest inny i oryginalny. Podczas projektowania cały czas doradzamy Ci pod kątem cen i materiałów.

Cennik

Pomiar i projekt jest BEZPŁATNY. Na podstawie projektu dokonywana jest wycena. Klient otrzymuje od nas CAŁKOWICIE DARMOWO wizualizacje mebli i kosztorys. Do tego etapu klient ma prawo całkowicie bez ponoszenia kosztów zrezygnować.

Magdalena Chabros
Właściciel

Terminy

Nasi klienci często pytają o czas realizacji zlecenia. Wpływ na to ma przede wszystkim dostępność materiałów. Podsumowując od akceptacji projektu do skończonego montażu,
czas trwania 3-4 tygodnie.