Naprawy mebli

Zepsuty zawias? Wytarty blat? To już nie problem! Zajmujemy się również naprawą mebli.
W zakresie naszych usług znajdą Państwo naprawę mebli. Wymienimy Ci zawiasy w szafkach, blaty kuchenne i zniszczone fronty. Jesteśmy w stanie przenieść półki w szafie lub zrobić nowe w razie potrzeby. Wykonujemy również wiele innych prac, które ustalimy z Tobą podczas rozmowy.

W naszej ofercie usług jest także możliwość zlecenie wykonania pojedyńczej szafki, szafy lub półki ściennej. Każde zlecenie jest inne, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie. Po wycenę prosimy kontaktować się telefonicznie.

O Firmie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pradukcji mebli na wymiar. Każdy projekt jest inny i oryginalny. Podczas projektowania cały czas doradzamy Ci pod kątem cen i materiałów.

Cennik

Pomiar i projekt jest BEZPŁATNY. Na podstawie projektu dokonywana jest wycena. Klient otrzymuje od nas CAŁKOWICIE DARMOWO wizualizacje mebli i kosztorys. Do tego etapu klient ma prawo całkowicie bez ponoszenia kosztów zrezygnować.

Grzegorz Chabros
Właściciel

Terminy

Nasi klienci często pytają o czas realizacji zlecenia. Wpływ na to ma przede wszystkim dostępność materiałów. Podsumowując od akceptacji projektu do skończonego montażu,
czas trwania 3-4 tygodnie.