Ceny mebli na wymiar

Wykonując dla Pańśtwa projekt pracujemy z różnymi meteriałami. Zaczynając od ostatnio bardzo modnego szkła - lacobelu po przez lustra i tworzywa szcztuczne, a kończąc na drewnie.

Wpływ na cenę końcową ma wybrany przez Ciebie materiał. Inną cenę będzie miała zabudowa kuchenna z blatem laminowanym, a inna z blatem granitowym.

Wychodząc na przeciw klientom oferujemy DARMOWY pomiar i projekt. Po wykonaniu projektu dostaną Państwo całkowicie za darmo projekt mebli i kosztorys! Szczególnie polecamy wykonanie projektu osobom, które przymierzają się do remontu i wymiany mebli. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie rozplanować ewentualne przeniesienie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i gniazdek elektrycznych.

W sprawie naprawy mebli tj. wymiany zawiasów, dorabianie lub przenoszenie półek, wymiana frontów i blatów kuchennych, prosimy o kontakt telefoniczny.
O Firmie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pradukcji mebli na wymiar. Każdy projekt jest inny i orginalny. Podczas projektowania cały czas doradzamy ci pod kątem cen i materiałów.

Cennik

Pomiar i projekt jest BEZPŁATNY. Na podstawie projektu dokonywana jest wycena. Klient otrzymuje od nas CAŁKOWICIE DARMOWO wizualizacje mebli i kosztorys. Do tego etapu klient ma prawo całkowicie bez ponoszenia kosztów zrezygnować.

Grzegorz Chabros
Właściciel

Terminy

Nasi klienci często pytają się o czas realizacji zlecenia. Wpływ na to ma przedewszystkim dostępność materiałów. Podsumuwójąc od akceptacji projektu do skończonego montażu u klienta trzeba liczyć 3-4 tygodnie.