Meble na wymiar:

Kuchnie

Kuchnia jest sercem każdego domu. Warto zadbać o to, żeby była przestrona i praktyczna. W naszych realizacjach zawsze łączymy te cechy w spójną całość.

Szafy

Szafa jest najmniej docenianym meblem w domu. W niej przechowujemy oprócz ubrań całą masę innych rzeczy. Warto się jest zatroszczyć, aby była jak najbardziej pojemna, a przy tym nie straciła na swym wyglądzie.

Garderoby

Dobrze "skrojona" garderoba jest w stanie pomieścić naprawde bardzo dużo. Ilość szuflad, pólek i szaf na ubrania wiszące, oraz ich rozmieszczenie będzie dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także nadawać charakter Twojej łazience.

Meble biurowe

Biuro jest wizytówką Twojej firmy. Warto zadbać, aby pomieszczenie tak jak garnitur były skrojone ma miarę. Szafy, szafki i biurka skroimy pod Twoje Biuro!

Meblościanki

Ile to już razy widziełeś meble nie dopasowane do wielkości pomieszczenia? Ale to już koniec! Zlecając nam projekt meblościanki dostosujemy ją do Twojego sprzętu RTV, ilości książek czy płyt. Po prostu wykonamy ją do Twoich indywidualnych potrzeb.

Komody

Nie możesz znaleźć pasującej komody? My robimy ją dla Ciebie na wymiar!

Inne

Szafki sklepowe, witryny, bibloteczki, półki biurka i wiele innych możemy zrobić dla Ciebie. Pomiary i projekt wykonujemy za darmo! Dopiero po zakceptowaniu wizualizacji zabieramy się do pracy!

O Firmie

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pradukcji mebli na wymiar. Każdy projekt jest inny i oryginalny. Podczas projektowania cały czas doradzamy Ci pod kątem cen i materiałów.

Cennik

Pomiar i projekt jest BEZPŁATNY. Na podstawie projektu dokonywana jest wycena. Klient otrzymuje od nas CAŁKOWICIE DARMOWO wizualizacje mebli i kosztorys. Do tego etapu klient ma prawo całkowicie bez ponoszenia kosztów zrezygnować.

Magdalena Chabros
Właściciel

Terminy

Nasi klienci często pytają o czas realizacji zlecenia. Wpływ na to ma przede wszystkim dostępność materiałów. Podsumowując od akceptacji projektu do skończonego montażu,
czas trwania 3-4 tygodnie.